Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Místo pro Vaše komentáře

 

Zde můžete psát komentáře, ale i dotazy týkající se tématiky stránek.

Zároveň můžete zasílat i další náměty, kterými bych se mohl na stránkách v budoucnu zabývat. Pokud přiložíte ke komentáři Vaši e-mailovou adresu, mohu odpovědět přímo na Váš e-mail.

Těším se na Vaše hodnocení webu, kladné i záporné.

Martin Novák, autor webu

 

 

Kontaktní e-mail pro případné komentáře, náměty či dotazy: novisci@seznam.cz

 

 

Nevhodné komentáře obsahující vulgární výrazy, případně urážející ostatní diskutující, budou smazány. Stejně tak i komentáře nevztahující se k tématu stránek. Pokud se prohřešky tohoto typu budou opakovat, bude dotyčnému zablokován přístup do všech komentářů.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Lenka, 17. 4. 2016 9:07)

Díky Vaší stránce jsme krásně našli Všechny sochy.Je škoda ,že pan Olšiak nemá nějakou aktuální mapu soch.Myslím,že by to bylo turisticky oblíbené.Naše děti jsou ze soch nadšené.V létě se musíme vydat k mamutovi,kterého jsme díky nepřízni počasí nenašli.

Můžete mi prosím ještě říci něco o sochách ,které by měly být někde v "Lednickém" Kraji?

Děkuji Vám moc
S pozdravem Lenka

Re: Díky

(Martin Novák, 18. 4. 2016 12:37)

Dobrý den,

na Jižní Moravě vím pouze o sochách na Bítově, které mám na stránce uvedené. V letech 2014 a 2015 (vždy v letních měsících) měl Michal Olšiak výstavu soch z písku přímo v Lednici. V roce 2013 byla tato výstava na Bítově. Ale nevím, zda něco podobného chystá na letošní léto.

Mapu soch na Žďársku naleznete zde: http://www.treking.cz/regiony/olsiak-zdarske-vrchy.htm

S pozdravem Martin Novák

super web

(Mirka, 5. 7. 2015 19:22)

Na stránky jsem narazila přes sochy Michala Olšiaka a moc se mi zalíbily :) A co mě přímo nadchlo je "Skloňování názvu Žďár". Že cizí skloňují ve Žďáru, už jsem si zvykla, ale Žďárané mě přivádějí k šílenství, už jsem jim to psala do Žďárského deníku, ale jedou si svou dál :( Jsem ráda, že to zde zmiňujete a cítím se jako Žďáračka, díky.

Re: super web

(Martin Novák, 12. 7. 2015 19:31)

Žďárský deník mne se svými "Žďárany" také dojímá. Asi nám nezbyde nic jiného, než si to číst po svém... :-)

ÚŽASNÉ STRÁNKY

(Eva Smejkalová, Mariánské Lázně, 26. 5. 2015 12:21)

Klobouk dolů a hluboká poklona, tak úžasné, obsažné a aktuální stránky jsem dlouho nenašla. Vytrvejte ve svém úsilí, jehož výsledkem jsou tyto stránky. Co další náměty? Slavní rodáci, malíři Vysočiny, sochaři Vysočiny...

Re: ÚŽASNÉ STRÁNKY

(Martin Novák, 26. 5. 2015 15:10)

Děkuji Vám za pochvalu.

Rád bych stránky rozšiřoval o další témata vztahující se ke Žďáru, ale pokud je chci udržovat alespoň v "trošku" aktuálním stavu, je to časově náročné. Nad slavnými rodáky jsem už také uvažoval a něco málo mám i rozpracováno. Alespoň se máte na co těšit do budoucna. Doufám, že mi i nadále zachováte přízeň a můj koníček Vás bude i nadále těšit.

Přeji pěkný den, s pozdravem MN.

poděkování

(Zmeškalka, 18. 2. 2015 21:36)

Ahoj Martine,
chtěla jsem jen poděkovat za moc pěkné stránky, kde jsem našla řadu užitečných a nových informací nejen o Žďáře. Budu se na ně určitě moc ráda vracet! Díky Zmeškalka

sharon

(feldman, 31. 7. 2014 0:07)

Thank you for an enjoyable afternoon of browsing thru your site! The photos are spectacular .... Zdar Mesto is the birthplace of our ggg great grandparents and my genealogy research led me to your web page for historical information - and the old postcards were an unexpected treat also. We live in the USA so this is as close as we will ever be to Zdar, Moravia, CZ.

Thanks again ... S

Re: sharon

(Martin Novák, 1. 8. 2014 9:00)

Thank you for the compliment. I'm glad you like my site. Have a nice day and best regards Martin Novák.

Sochy M. Olšiaka

(Zdeněk Černý, 23. 3. 2014 11:17)

Díky za přehled, alespoň vím, kam se mám ještě podívat.

Supe web

(Kateřina Buchtová, 16. 7. 2013 7:39)

Přesně takové odkazy jsme už dlouho hledali..:-))..Dííííky..:-))

Sochy

(Jarka, 25. 8. 2012 20:18)

Děkuji z odkazy na všechny sochy. S vnoučaty jsme objížděli ty vzdálenější a v okolí Zr prochodili. O některých jsem opravdu ani nevěděla. Na internetu se dají vyhledat, ale na Třech Studních ani domorodci neví, kde je Výr, a další? 100% už neví. Máme tip na další výlety. Díky za navigaci do GPS. Opravdu pan Olšiak je velmi šikovný. Hlavně ať ho neopustí inspirace a sochy staví dál, ale za podpory sponzorů.

For: Jana

(Martin Novák, 27. 11. 2010 9:45)

Ahoj Jano,
děkuji Ti za poklonu. Jsem rád, že je o stránky zájem. Jen škoda, že mi na web nezbývá trochu víc času. Určitě by se dala ještě spousta věcí vylepšit.

Já žasnu!

(Jana, 20. 11. 2010 23:48)

Ahoj Martine! Dlouho jsem na Tvých stránkách nebyla, stydím se. Musím konstatovat, že jsou prostě super a o Žďáře se tu skutečně lidičky dozví vše, co potřebují. Jen tak dál, takových nadšenců je potřeba čím dál víc. Moc díky za Tvoje stránečky!

Re: MHD

(Martin Novák, 10. 1. 2010 10:25)

Díky za dobrý námět. Pokusím se nějaké materiály k MHD ve Žďáře doplnit. Pokusím se v co nejbližší době.

MHD

(Myšák, 6. 1. 2010 20:35)

ještě bych přihodil něco k MHD...aspoň odkaz když ne něco navíc...na webu města jsou jen jízdní řády :-((((

Tý brďo!!!!

(Martin Krob, 20. 2. 2009 8:42)

Zdar chlape! Tak to bych do tebe nikdy neřek, že jsi tak šikovný :-) Moc hezké, prošel jsem si je celé a jsem fakt překvapen, co v tobě dříme ... :-)
Jen tak dál!!!!

Pěkné !!!

(Míra Menšík Plzeň, 5. 2. 2009 10:23)

Ahoj Martine, tak to jsi si pěkně máknul. Stránky jsou přehledné, orientace dobrá. SUPR !!! Držím palce při dalším budování webu.